Cоціальні мережі:
м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 3г, ЖК Kadorr 54 Жемчужина
пн-пт з 08:00 до 20:00; сб-нд з 09:00 до 13:00
Ua
|
Наша адреса: м. Одеса, вул. Ак. Сахарова, 3г, ЖК Kadorr 54 Жемчужина
Графік роботи: пн-пт з 08:00 до 20:00; сб-нд з 09:00 до 13:00
Саме діти найчастіше хворіють на різноманітні небезпечні захворювання. І вакцинація є єдиним дієвим способом запобігти поширенню багатьох інфекційних захворювань.

Вакцинація потрібна насамперед малюкам у перші роки життя. Разом з тим, вакцинація корисна й дорослим, наприклад, у період холодів, коли найбільш вірогідні захворювання на вірус грипу. У клініці "Dr. Romanovskiy" проводиться вакцинація дітей від широкого спектру інфекційних захворювань.
Чому важливо робити дiтям щеплення?
Якi саме необхiдно робити дiтям щеплення?
В різних країнах діють свої Національнi календарi щеплень, до яких включені різні інфекційні хвороби. Перелік цих хвороб залежить від рівня інфекційної захворюваності в країні, фінансових можливостей, доведених наукою доказів, щодо доцільності та ефективності вакцин, рекомендацій фахівців тощо.

Вакцинація в Україні проводиться у відповідності до Календаря щеплень, який розроблено з урахуванням міжнародного досвіду, і на сьогодні, за умови його дотримання, він є найоптимальнішим для забезпечення повноцінного імунітету.

Проти більшості інфекцій щеплення потрібно проводити дитині до півтора року. В календар щеплень входить вакцинація проти десяти основних інфекційних захворювань, які є обов'язковими. Крiм того є рекомендовані щеплення, якi МОЗ також наполегливо радить робити.
У клініці Dr.Romanovskiy ми використовуємо лише найкращої якості вакцини. Ми орієнтуємося на статистику та рекомендації експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ)

Щоб записатись на консультацію з педіатром чи на щеплення, скористайтеся функцiоналом нашого сайту чи зателефонуйте за номером +380 (50) 86-91-777